• USŁUGI KSIĘGOWE OD 120 PLN
  wybierz jeden z przygotowanych przez nas planów
 • PORADY PRAWNE
  zespół specjalistów z odpowiedziami na twoje pytania - odważ się je zadać
 • DOTACJE UNIJNE
  pełne wsparcie od wniosku o dotację po rozliczenie
 • UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
  Przeprowadzamy procedurę oddłużeniową - opracowujemy wnioski
 • DORADZTWO PODATKOWE
  doradztwo podatkowe świadczone przez MDM Centrum Obsługi Biznesu to kompleksowe usługi obejmujące wszystkie aspekty działalności

DORADZTWO PODATKOWE - GORZÓW WIELKOPOLSKI

Firma MDM Centrum Obsługi Biznesu to zespół profesjonalistów w dziedzinie obsługi księgowej i podatkowej firm oraz osób fizycznych. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. W ramach naszych usług proponujemy efektywne zarządzanie ryzykiem podatkowym. Poprzez wnikliwą analizę oraz profesjonalne doradztwo podatkowe firmy z Gorzowa i okolic otrzymują najlepsze rozwiązania związane z obciążeniem podatkowym, a tym samym mają pewność skutecznego zabezpieczenia firmy. W ramach usługidoradztwa podatkowego MDM Centrum Obsługi Biznesu w Gorzowie, wnikliwie analizuje i opiniuje oraz poszukuje optymalnych rozwiązań, związanych z ryzykiem podatkowym i długofalową polityką podatkową firmy.

Najwyższa jakość usług doradztwa podatkowego w Gorzowie

Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowo – księgowym, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wsparcia działalności gospodarczej. Zakres naszych usług obejmuje kompleksową opiekę w kwestiach księgowych, jak również profesjonalne wsparcie w celu znalezienia i zaplanowania najkorzystniejszych rozwiązań, minimalizujących ryzyko podatkowe dla firm. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami z dziedziny prawa, podatków i finansów. Współpraca z MDM Centrum Obsługi Biznesu to pewność najwyższego standardu obsługi oraz pełne wsparcie i doradztwo podatkowe dla firm w Gorzowie.

Zaufaj specjalistom – wybierz najlepsze rozwiązania

Skomplikowane meandry prawa podatkowego mogą skutkować popełnieniem poważnych błędów, które w konsekwencji mogą narazić firmę na poważne kłopoty. Duża częstotliwość wprowadzania zmian w przepisach, a także zmienność ich interpretacji, mogą doprowadzić do podjęcia błędnych, z punktu widzenia inwestycji, decyzji. Naprzeciw tym problemom wychodzi MDM Centrum Obsługi Biznesu z Gorzowa oferując pełen zakres doradztwa podatkowego dla firm. Współpraca z nami pozwoli Państwu zminimalizować ryzyko podatkowe związane z podejmowanymi decyzjami w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Szeroki wachlarz usług dla Twojej działalności

W ramach kompleksowych usług doradztwa podatkowego, gorzowskie MDM Centrum Obsługi Biznesu oferuje między innymi:

 • pomoc odpowiedniej kwalifikacji przychodów i kosztów, precyzyjną analizę podatkową, a także propozycje korzystnych zmian w dotychczasowej działalności gospodarczej, w kwestii zawieranych umów,

 • wsparcie podczas planowania inwestycji, ukierunkowane na zminimalizowanie kosztów podatkowych,

 • pomoc w uzyskaniu wiążących interpretacji przepisów prawa podatkowego, pełne wsparcie w ramach przygotowania i obliczania zobowiązań podatkowych.

Jeżeli do tej pory nie mieli Państwo pewności, co do trafności decyzji związanych z zobowiązaniami podatkowymi, nasza oferta jest właśnie dla Państwa. Usługa doradztwa podatkowego od gorzowskiego MDM Centrum Obsługi Biznesu jest skutecznym rozwiązaniem dla każdej firmy. Dokładnie przeanalizujemy dotychczasowe rozwiązania z zakresu podatkowego w Państwa firmie, zaproponujemy skuteczne rozwiązania zmniejszające ryzyko obecnych działań, a także na będziemy na bieżąco wspomagali Państwa w tej skomplikowanej dziedzinie, tak aby ryzyko podjęcia niekorzystnych decyzji związanych z podatkami było jak najmniejsze.

Doradztwo podatkowe w Gorzowie dla dużych i małych przedsiębiorstw

Niezależnie od wielkości prowadzonej działalności gospodarczej, każdy przedsiębiorca styka się na co dzień ze skomplikowanymi i często zmieniającymi się przepisami prawa podatkowego. Szczegółowa znajomość przepisów oraz stosowanie najlepszych praktyk w tym zakresie jest jedynym skutecznym sposobem na minimalizację ryzyka podatkowego i zabezpieczenie stabilnego rozwoju firmy. Jeżeli potrzebujecie Państwo profesjonalnego wsparcia w zakresie rozwiązań podatkowych, analizy i doradztwa podatkowego, gorzowskie MDM Centrum Obsługi Biznesu jest właśnie dla Państwa. Współpracujemy z dużymi i małymi firmami, każdej oferując kompleksowe i profesjonalne usługi, dzięki którym ryzyko konsekwencji związanych z błędną interpretacją czy decyzją biznesową zostaje skutecznie i trwale ograniczone do minimum. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Odpowiemy na każde pytanie.

Kontakt

Małgorzata Dzwoniarkiewicz 

Centrum Obsługi Biznesu

NIP 972-117-20-78

REGON 300714569

KRS 0000292392

Adres

ul. Wyszyńskiego 121A/A

66-400 Gorzów Wlkp., Polska

Telefony

Tel. 95 720 16 29

Kom. 698 177 587

Copyright © 2014 COB / All rights reserved.

Realizacja strony: Internet Profil