• USŁUGI KSIĘGOWE OD 120 PLN
  wybierz jeden z przygotowanych przez nas planów
 • PORADY PRAWNE
  zespół specjalistów z odpowiedziami na twoje pytania - odważ się je zadać
 • DOTACJE UNIJNE
  pełne wsparcie od wniosku o dotację po rozliczenie
 • UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
  Przeprowadzamy procedurę oddłużeniową - opracowujemy wnioski
 • DORADZTWO PODATKOWE
  doradztwo podatkowe świadczone przez MDM Centrum Obsługi Biznesu to kompleksowe usługi obejmujące wszystkie aspekty działalności

Księgowość - Gorzów Wielkopolski

Jednym z obowiązków osób posiadających własną firmę jest prowadzenie rachunkowości w odpowiedniej formie i na określonych zasadach. Niektórzy przedsiębiorcy samodzielnie zajmują się księgowością, jednak w natłoku obowiązków nietrudno o pomyłkę, która może okazać się fatalna w skutkach. Aby móc w pełni poświęcić się rozwojowi przedsiębiorstwa, osoby z województwa lubuskiego mogą skorzystać z usług firmy prowadzącej księgowość w Gorzowie Wielkopolskim.

MDM Centrum Obsługi Biznesu – wiedza i doświadczenie

Jeżeli zależy Ci, by pieczę nad Twoją księgowością pełnił zespół specjalistów z dziedziny ekonomii, prawa, administracji i finansów, skontaktuj się z nami. Zyskasz pewność, że Twoja dokumentacja pozbawiona jest błędów, a kontrola organów podatkowych nie będzie spędzać Ci snu z powiek. Profesjonalna księgowa w Gorzowie oferuje usługi dotyczące pełnej oraz uproszczonej księgowości. Przejrzysta i uporządkowana dokumentacja pozwoli Ci na wnikliwą analizę wydatków i zysków, co z kolei ułatwi stworzenie lub modyfikację planu biznesowego oraz określenie celów na najbliższą przyszłość. Jesteśmy na rynku już od 10 lat. Przez ten czas udało nam się zgromadzić bogate doświadczenie i poszerzyć posiadaną wiedzę. Prowadzimy księgowość w Gorzowie w zróżnicowanym zakresie, uzależnionym od potrzeb Klienta. Nasz atut to atrakcyjne ceny. Aby zapewnić sobie naszą pomoc w postaci usług księgowych, wystarczy zainwestować 120 zł miesięcznie.

Księgowa w Gorzowie – pakiety usług

Aby uczynić naszą ofertę bardziej przejrzystą dla potencjalnych Klientów, zawarliśmy świadczone przez nas usługi w różniących się od siebie ceną oraz zakresem pakietach. Wybierz, ile chcesz płacić za prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz określ, czego od nas oczekujesz. Sprawdź, jakie koszty wiążą się z naszymi usługami. Prowadzona przez nas księgowość w Gorzowie może obejmować nie tylko standardowe działania, takie jak roczne rozliczanie działalności, ale także opracowywanie polityki rachunkowości czy sporządzanie dodatkowych prognoz i raportów. Jeżeli interesuje Cię inny zakres usług niż te zawarte w pakietach, skontaktuj się z nami. Z pewnością uda nam się dojść do porozumienia. Zależy Ci na tym, by Twoja księgowa w Gorzowie była niezawodna? Nasi pracownicy mogą pochwalić się wyjątkową skutecznością oraz szerokim gronem zadowolonych Klientów. Zadzwoń, by uzyskać więcej informacji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Księgowość w Gorzowie – wysoka jakość świadczonych usług

Zyskaj gwarancję prawidłowego prowadzenia dokumentacji Twojej firmy i skorzystaj z naszych usług. Zaufaj naszemu doświadczeniu i podejmij współpracę z najlepszymi. Poza księgowaniem dokumentów oraz rozliczaniem podatków, reprezentujemy naszych Klientów przed organami podatkowymi i ZUS-em. Prowadzona przez naszą firmę księgowość w Gorzowie nie wiąże się z wysokimi opłatami, a może przynieść liczne korzyści. Dzięki znajomości zagadnień prawnych oraz obowiązujących przepisów, pomożemy Ci znaleźć rozwiązania, które umożliwią obniżenie wysokości podatków oraz ograniczenie ponoszonych kosztów. Z naszych usług mogą skorzystać zarówno osoby prawne, jak i fizyczne. Każda zatrudniona w naszym biurze księgowa w Gorzowie Wielkopolskim to kompetentny i doświadczony specjalista, któremu możesz powierzyć swoją dokumentację. Zapewnij sobie nasze wsparcie i zamów pakiet usług, który będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Profesjonalna księgowa w Gorzowie dla dużych i małych firm

Oferujemy fachową pomoc dla firm o różnym profilu działalności. Dzięki naszemu wsparciu i rzetelnym poradom, zyskasz poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że jesteś w najlepszych rękach. Poprowadzimy księgi rachunkowe, przychodów i rozchodów oraz udzielamy pomocy w rozliczeniach na zasadzie karty podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego. Proponujemy kompleksowe usługi nie tylko z zakresu prowadzenia dokumentacji oraz doradztwa, ale także z pozyskiwania środków na rozwój firmy. Wybierz księgowość w Gorzowie, skontaktuj się z nami, by rozpocząć satysfakcjonującą współpracę.

Kontakt

Małgorzata Dzwoniarkiewicz 

Centrum Obsługi Biznesu

NIP 972-117-20-78

REGON 300714569

KRS 0000292392

Adres

ul. Wyszyńskiego 121A/A

66-400 Gorzów Wlkp., Polska

Telefony

Tel. 95 720 16 29

Kom. 698 177 587

Copyright © 2014 COB / All rights reserved.

Realizacja strony: Internet Profil